همایش بین‌المللی استحکامات و میراث نظامی

ایکوفورت ریو ۲۰۱۷

۱۵ – ۱۷ آبان ۱۳۹۶ (۶ – ۸ نوامبر ۲۰۱۷)، ریودوژانیرو، برزیل

 

فراخوان چکیده

 

اعضای محترم ایکوموس و ایکوفورت و همکاران گرامی

به نمایندگی از ایکوفورت برزیل صمیمانه دعوت می‌کنیم که در همایش بین‌المللی استحکامات و میراث نظامی – ایکوفورت ریو ۲۰۱۷، که در روزهای ۱۵ – ۱۷ آبان ۱۳۹۶ در ریودوژانیرو در برزیل برگزار می‌شود، شرکت کنید. هدف این رویداد بحث در تجارب و مطالعات علمی در زمینۀ مدیریت، خلاقیت، خاطرات، حفاظت، و استفاده از استحکامات برای مقاصد توریستی ـ فرهنگی است. در این رویداد میزگردی با موضوع «منشور ایکوفورت برای استحکامات و میراث وابسته به آن، راهنمای حمایت، حفاظت، و تفسیر» نیز برگزار خواهد شد.

علاقمندان به شرکت در این همایش باید چکیدۀ مقالاتشان را پیش از ۸ مهر (۳۰ سپتامبر) مستقیماً از طریق رایانامه به نشانی brasil@icofort.org ارسال کنند. از آنجاکه فرصت اندکی میان موعد ارسال چکیده تا همایش وجود دارد، مقالۀ نهایی را ـ که توسط دانشگاه فدرال ریودوژانیرو منتشر خواهد شد ـ می‌توانید پس از برگزاری همایش، تا ۱۱ بهمن (۳۱ ژانویه) ارسال کنید.

متاسفانه به علت کمبود منابع مالی به‌رغم خواستمان امکان تقبل هزینۀ مهمانان را نداریم. اما چنانچه هر یک از علاقمندان مایل است برای دریافت کمک‌هزینه از موسسۀ متبوع خود دعوتنامه داشته باشد، لطفاً از طریق رایانامۀ joseclaudiosj@gmail.com اطلاع دهد. لطفاً از این رایانامه فقط برای درخواست دعوتنامه استفاده کنید.

این رویداد را ایکوفورت و دانشگاه فدرال ریودوژانیرو با حمایت ایکوموس برزیل، سازمان ملی توسعۀ علمی و فناوری برزیل، و چند دانشگاه دیگر در برزیل ترتیب داده‌اند.

برای اطلاعات لازم شامل برگه‌های ثبت‌نام و چگونگی تحویل چکیده‌ها به نشانی https://www.icofortbrasil.org/english رجوع کنید.

 

ژوزه کلودیو دوس سنتوس ژونیور

معاون ایکوفورت

 

پ‌ن: موسسۀ فرهنگی ایکوموس ایران در این زمینه فقط اطلاع‌رسانی می‌کند. لطفاً پرسش‌های احتمالی خود را از طریق نشانی‌هایی که در خبر آمده مطرح کنید.

 

 

Comments are closed.